| Procesor: | Intel Core i5-8265U |
|---|---|
| Memorija | 16 GB DDR4 |
| Hard disk | 480 GB SSD |
| Veličina ekrana | 14" |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Ostalo | Bluetooth, Wifi |
| Operacijski sustav: | Windows 10 Pro |
| Oprema | punjač, torba |
HP EliteBook 840 G6
- Dnevna najamnina:
- 1-7 dana 10,14 €
- 8-14 dana 7,15 €
- 15-21 dana 3,25 €
- Mjesečna najamnina:
- 1-3 mj. 41,44 €
- 4-6 mj. 34,99 €
- 7-12 mj. 29,47 €
- 13-24 mj. 23,94 €
- 36 mj. 18,42 €
- 48 mj. 12,89 €
*Svi iznosi su bez PDV-a












