| Procesor: | Intel i7 10850H |
|---|---|
| Memorija | 32GB |
| Hard disk | 512 GB |
| Veličina ekrana | 15" |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Ostalo | Bluetooth, Quadro T2000, Wifi |
| Operacijski sustav: | MS Windows 10 Pro |
| Oprema | punjač, torba |
HP ZBook Fury G7
- Dnevna najamnina:
- 1-7 dana 18,15 €
- 8-14 dana 12,80 €
- 15-21 dana 5,82 €
- Mjesečna najamnina:
- 1-3 mj. 78,75 €
- 4-6 mj. 66,50 €
- 7-12 mj. 56,00 €
- 13-24 mj. 45,50 €
- 36 mj. 35,00 €
- 48 mj. 24,50 €
*Svi iznosi su bez PDV-a












