| Procesor: | Intel Core i7 6820HQ |
|---|---|
| Memorija | 16 GB |
| Hard disk | 256 GB M.2 SSD |
| Veličina ekrana | 15, 6" |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Ostalo | Bluetooth, Wifi |
| Operacijski sustav: | Ms Win 8 pro (upgrade to Win10pro) |
| Oprema | punjač, torba |
Lenovo P50 M200M
- Dnevna najamnina:
- 1-7 dana 14,04 €
- 8-14 dana 9,90 €
- 15-21 dana 4,50 €
- Mjesečna najamnina:
- 1-3 mj. 59,93 €
- 4-6 mj. 50,61 €
- 7-12 mj. 42,62 €
- 13-24 mj. 34,63 €
- 36 mj. 26,64 €
- 48 mj. 18,65 €
*Svi iznosi su bez PDV-a












