| Procesor: | AMD Ryzen 5 4650U |
|---|---|
| Memorija | 8 GB |
| Hard disk | 256 GB |
| Veličina ekrana | 14" |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Ostalo | Bluetooth, Wifi |
| Operacijski sustav: | MS Windows 11 Pro |
| Oprema | punjač, torba |
Lenovo T14 G1 Ryzen
- Dnevna najamnina:
- 1-7 dana 13,80 €
- 8-14 dana 9,73 €
- 15-21 dana 4,42 €
- Mjesečna najamnina:
- 1-3 mj. 56,38 €
- 4-6 mj. 47,61 €
- 7-12 mj. 40,09 €
- 13-24 mj. 32,57 €
- 36 mj. 25,06 €
- 48 mj. 17,54 €
*Svi iznosi su bez PDV-a












