| Procesor: | Intel i7-1165G7 |
|---|---|
| Memorija | 16GB |
| Hard disk | 1TB |
| Veličina ekrana | 13, 3" |
| Rezolucija | 4K |
| Ostalo | Bluetooth, Wifi |
| Operacijski sustav: | Windows 11 Pro |
| Oprema | punjač, torba |
sus ZenBook Flip S
- Dnevna najamnina:
- 1-7 dana 13,76 €
- 8-14 dana 9,71 €
- 15-21 dana 4,41 €
- Mjesečna najamnina:
- 1-3 mj. 56,25 €
- 4-6 mj. 47,50 €
- 7-12 mj. 40,00 €
- 13-24 mj. 32,50 €
- 36 mj. 25,00 €
- 48 mj. 17,50 €
*Svi iznosi su bez PDV-a












