| Procesor: | Intel i7-1165G7 |
|---|---|
| Memorija | 16GB |
| Hard disk | 512GB |
| Veličina ekrana | 15, 6" |
| Rezolucija | 1920×1080 |
| Ostalo | Bluetooth, Wifi |
| Operacijski sustav: | Windows 11 Pro |
| Oprema | punjač, torba |
DELL Vostro 3510
- Dnevna najamnina:
- 1-7 dana 15,83 €
- 8-14 dana 11,16 €
- 15-21 dana 5,07 €
- Mjesečna najamnina:
- 1-3 mj. 64,69 €
- 4-6 mj. 54,62 €
- 7-12 mj. 46,00 €
- 13-24 mj. 37,37 €
- 36 mj. 28,75 €
- 48 mj. 20,12 €
*Svi iznosi su bez PDV-a












