| Procesor: | Intel i5 8365U |
|---|---|
| Memorija | 16 GB |
| Hard disk | 256 GB SSD |
| Veličina ekrana | 15, 6" |
| Rezolucija | 1920×1080 |
| Ostalo | Bluetooth, Wifi |
| Operacijski sustav: | Windows 10 Pro |
| Oprema | punjač, torba |
HP 650 G5
- Dnevna najamnina:
- 1-7 dana 9,139764706 €
- 8-14 dana 6,444705882 €
- 15-21 dana 2,929411765 €
- Mjesečna najamnina:
- 1-3 mj. 42,01875 €
- 4-6 mj. 35,4825 €
- 7-12 mj. 29,88 €
- 13-24 mj. 24,2775 €
- 36 mj. 18,675 €
- 48 mj. 13,0725 €
*Svi iznosi su bez PDV-a












