| Procesor: | Intel i5-10210U |
|---|---|
| Memorija | 8GB |
| Hard disk | 256 GB SSD |
| Veličina ekrana | 14" |
| Rezolucija | 1920×1080 |
| Ostalo | Bluetooth, Wifi |
| Operacijski sustav: | MS Windows 11 Pro |
| Oprema | punjač, torba |
HP 450 G7
- Dnevna najamnina:
- 1-7 dana 12,11294118 €
- 8-14 dana 8,541176471 €
- 15-21 dana 3,882352941 €
- Mjesečna najamnina:
- 1-3 mj. 49,5 €
- 4-6 mj. 41,8 €
- 7-12 mj. 35,2 €
- 13-24 mj. 28,6 €
- 36 mj. 22 €
- 48 mj. 15,4 €
*Svi iznosi su bez PDV-a












