| Procesor: | Intel i5 1145G7 |
|---|---|
| Memorija | 16GB |
| Hard disk | 256GB SSD |
| Veličina ekrana | 15" |
| Rezolucija | 1920*1080 |
| Ostalo | Bluetooth, Wifi |
| Operacijski sustav: | MS Windows 10 Pro |
| Oprema | punjač, torba |
Dell 5520
- Dnevna najamnina:
- 1-7 dana 15,71 €
- 8-14 dana 11,08 €
- 15-21 dana 5,04 €
- Mjesečna najamnina:
- 1-3 mj. 64,2 €
- 4-6 mj. 54,21 €
- 7-12 mj. 45,65 €
- 13-24 mj. 37,09 €
- 36 mj. 28,53 €
- 48 mj. 19,97 €
*Svi iznosi su bez PDV-a












