| Procesor: | Intel i7-13650HX |
|---|---|
| Memorija | 40GB |
| Hard disk | 512GB |
| Veličina ekrana | 16" |
| Rezolucija | 2560X1600 |
| Ostalo | Bluetooth, Nvida RTX 4060 8 Gb, Wifi |
| Operacijski sustav: | Windows 11 Pro |
| Oprema | punjač, torba |
DELL G16 7630
- Dnevna najamnina:
- 1-7 dana 27,53 €
- 8-14 dana 19,41 €
- 15-21 dana 8,82 €
- Mjesečna najamnina:
- 1-3 mj. 112,50 €
- 4-6 mj. 95,00 €
- 7-12 mj. 80,00 €
- 13-24 mj. 65,00 €
- 36 mj. 50,00 €
- 48 mj. 35,00 €
*Svi iznosi su bez PDV-a












