| Procesor: | Intel i7-11800H |
|---|---|
| Memorija | 32GB |
| Hard disk | 512GB |
| Veličina ekrana | 15" |
| Rezolucija | 1920×1080 |
| Ostalo | Bluetooth, Wifi |
| Operacijski sustav: | Windows 11 Pro |
| Oprema | punjač, torba |
DELL G15 5511
- Dnevna najamnina:
- 1-7 dana 20,65 €
- 8-14 dana 14,56 €
- 15-21 dana 6,62 €
- Mjesečna najamnina:
- 1-3 mj. 84,38 €
- 4-6 mj. 71,25 €
- 7-12 mj. 60,00 €
- 13-24 mj. 48,75 €
- 36 mj. 37,50 €
- 48 mj. 26,25 €
*Svi iznosi su bez PDV-a












