| Procesor: | Intel Core i5 1145G7 |
|---|---|
| Memorija | 16 GB DDR4 |
| Hard disk | 256 GB SSD |
| Veličina ekrana | 14" |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Ostalo | Bluetooth, Wifi |
| Operacijski sustav: | MS Windows 10 Pro |
| Oprema | punjač, torba |
HP 840 G7
- Dnevna najamnina:
- 1-7 dana 10,81 €
- 8-14 dana 7,62 €
- 15-21 dana 3,46 €
- Mjesečna najamnina:
- 1-3 mj. 46,38 €
- 4-6 mj. 39,17 €
- 7-12 mj. 32,98 €
- 13-24 mj. 26,8 €
- 36 mj. 20,62 €
- 48 mj. 14,43 €
*Svi iznosi su bez PDV-a












