| Procesor: | AMD Ryzen 5 PRO 5650U |
|---|---|
| Memorija | 16 GB |
| Hard disk | 256 GB |
| Veličina ekrana | 15" |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Ostalo | Bluetooth, Wifi |
| Operacijski sustav: | MS Windows 10 Pro |
| Oprema | punjač, torba |
HP 855 G8
- Dnevna najamnina:
- 1-7 dana 14,84936471 €
- 8-14 dana 10,47070588 €
- 15-21 dana 4,759411765 €
- Mjesečna najamnina:
- 1-3 mj. 60,6825 €
- 4-6 mj. 51,243 €
- 7-12 mj. 43,152 €
- 13-24 mj. 35,061 €
- 36 mj. 26,97 €
- 48 mj. 18,879 €
*Svi iznosi su bez PDV-a












