| Procesor: | Intel Core i5-8265U |
|---|---|
| Memorija | 8 GB DDR4 |
| Hard disk | 256 GB SSD |
| Veličina ekrana | 14" |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Ostalo | Bluetooth, Wifi |
| Operacijski sustav: | Windows 10 Pro |
| Oprema | punjač, torba |
HP EliteBook 840 G6
- Dnevna najamnina:
- 1-7 dana 9,841764706 €
- 8-14 dana 6,939705882 €
- 15-21 dana 3,154411765 €
- Mjesečna najamnina:
- 1-3 mj. 37,12 €
- 4-6 mj. 31,35 €
- 7-12 mj. 26,4 €
- 13-24 mj. 21,45 €
- 36 mj. 16,5 €
- 48 mj. 11,55 €
*Svi iznosi su bez PDV-a












