| Procesor: | Intel i5 10310U |
|---|---|
| Memorija | 16 GB |
| Hard disk | 256 GB SSD |
| Veličina ekrana | 15" |
| Rezolucija | 1920×1080 |
| Ostalo | Bluetooth, Wifi |
| Operacijski sustav: | Windows 10 Pro |
| Oprema | punjač, torba |
HP EliteBook 850 G7
- Dnevna najamnina:
- 1-7 dana 13,42 €
- 8-14 dana 9,46 €
- 15-21 dana 4,3 €
- Mjesečna najamnina:
- 1-3 mj. 54,82 €
- 4-6 mj. 46,3 €
- 7-12 mj. 38,99 €
- 13-24 mj. 31,68 €
- 36 mj. 24,37 €
- 48 mj. 17,06 €
*Svi iznosi su bez PDV-a












