| Procesor: | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|---|
| Memorija | 8GB |
| Hard disk | 256 GB SSD |
| Veličina ekrana | 14" |
| Rezolucija | 1920*1080 |
| Ostalo | Bluetooth, Wifi |
| Operacijski sustav: | MS Windows 10 Pro |
| Oprema | punjač, torba |
Lenovo E14 Gen3
- Dnevna najamnina:
- 1-7 dana 10,34188235 €
- 8-14 dana 7,292352941 €
- 15-21 dana 3,314705882 €
- Mjesečna najamnina:
- 1-3 mj. 42,2625 €
- 4-6 mj. 35,68833333 €
- 7-12 mj. 30,05333333 €
- 13-24 mj. 24,41833333 €
- 36 mj. 18,78333333 €
- 48 mj. 13,14833333 €
*Svi iznosi su bez PDV-a












