| Procesor: | Intel i5 10210 |
|---|---|
| Memorija | 8GB |
| Hard disk | 256 GB SSD |
| Veličina ekrana | 15" |
| Rezolucija | 1920*1080 |
| Ostalo | Bluetooth, Wifi |
| Operacijski sustav: | MS Windows 10 Pro |
| Oprema | punjač, torba |
Lenovo E15 Gen2
- Dnevna najamnina:
- 1-7 dana 13,76470588 €
- 8-14 dana 9,705882353 €
- 15-21 dana 4,411764706 €
- Mjesečna najamnina:
- 1-3 mj. 52,5 €
- 4-6 mj. 44,33333333 €
- 7-12 mj. 37,33333333 €
- 13-24 mj. 30,33333333 €
- 36 mj. 23,33333333 €
- 48 mj. 16,33333333 €
*Svi iznosi su bez PDV-a












