| Procesor: | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|---|
| Memorija | 8GB |
| Hard disk | 512 GB SSD |
| Veličina ekrana | 15" |
| Rezolucija | 1920*1080 |
| Ostalo | Bluetooth, Wifi |
| Operacijski sustav: | MS Windows 10 Pro |
| Oprema | punjač, torba |
Lenovo E15 Gen3
- Dnevna najamnina:
- 1-7 dana 11,97529412 €
- 8-14 dana 8,444117647 €
- 15-21 dana 3,838235294 €
- Mjesečna najamnina:
- 1-3 mj. 50,56875 €
- 4-6 mj. 42,7025 €
- 7-12 mj. 35,96 €
- 13-24 mj. 29,2175 €
- 36 mj. 22,475 €
- 48 mj. 15,7325 €
*Svi iznosi su bez PDV-a












