| Procesor: | Intel Core i5 6300U |
|---|---|
| Memorija | 4 GB |
| Hard disk | 120 GB SSD |
| Optika | – |
| Veličina ekrana | 14" |
| Rezolucija | 1366 x 768 |
| Ostalo | Bluetooth, Wifi |
| Operacijski sustav: | Ms Win8pro (upgrade to Win10pro) |
| Oprema | punjač, torba |
Lenovo L460
- Dnevna najamnina:
- 1-7 dana 8,46 €
- 8-14 dana 5,97 €
- 15-21 dana 2,71 €
- Mjesečna najamnina:
- 1-3 mj. 34,59 €
- 4-6 mj. 29,21 €
- 7-12 mj. 24,6 €
- 13-24 mj. 19,99 €
- 36 mj. 15,37 €
- 48 mj. 10,76 €
*Svi iznosi su bez PDV-a












