| Procesor: | Intel Xeon E-2176M |
|---|---|
| Memorija | 64GB |
| Hard disk | 512 GB SSD |
| Veličina ekrana | 15" |
| Rezolucija | 1920×1080 |
| Ostalo | Bluetooth, Wifi |
| Operacijski sustav: | MS Windows 10 Pro |
| Oprema | punjač, torba |
LENOVO P1 G1
- Dnevna najamnina:
- 1-7 dana 18,35294118 €
- 8-14 dana 12,94117647 €
- 15-21 dana 5,882352941 €
- Mjesečna najamnina:
- 1-3 mj. 78,75 €
- 4-6 mj. 66,5 €
- 7-12 mj. 56 €
- 13-24 mj. 45,5 €
- 36 mj. 35 €
- 48 mj. 24,5 €
*Svi iznosi su bez PDV-a












