| Procesor: | Intel i7-13800H |
|---|---|
| Memorija | 16GB |
| Hard disk | 512 GB SSD |
| Veličina ekrana | 15" |
| Rezolucija | 1920×1080 |
| Ostalo | Bluetooth, Wifi |
| Operacijski sustav: | MS Windows 11 Pro |
| Oprema | punjač, torba |
LENOVO P1 G6
- Dnevna najamnina:
- 1-7 dana 41,29411765 €
- 8-14 dana 29,11764706 €
- 15-21 dana 13,23529412 €
- Mjesečna najamnina:
- 1-3 mj. 168,75 €
- 4-6 mj. 142,5 €
- 7-12 mj. 120 €
- 13-24 mj. 97,5 €
- 36 mj. 75 €
- 48 mj. 52,5 €
*Svi iznosi su bez PDV-a












