| Procesor: | Intel i7 8850H |
|---|---|
| Memorija | 16GB RAM |
| Hard disk | 512 GB SSD |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| Rezolucija | 1920×1080 |
| Ostalo | Quadro P2000M |
| Operacijski sustav: | Ms Win8pro (upgrade to Win10pro) |
| Oprema | punjač, torba |
Lenovo P52
- Dnevna najamnina:
- 1-7 dana 15,42 €
- 8-14 dana 10,87 €
- 15-21 dana 4,94 €
- Mjesečna najamnina:
- 1-3 mj. 73,24 €
- 4-6 mj. 61,84 €
- 7-12 mj. 52,08 €
- 13-24 mj. 42,32 €
- 36 mj. 32,55 €
- 48 mj. 22,78 €
*Svi iznosi su bez PDV-a












