| Procesor: | Intel i7 8850H |
|---|---|
| Memorija | 16GB |
| Hard disk | 256 GB SSD |
| Veličina ekrana | 15" |
| Rezolucija | 1920×1080 |
| Ostalo | Bluetooth, Wifi |
| Operacijski sustav: | MS Windows 8 Pro(upgrade to Win11pro) |
| Oprema | punjač, torba |
Lenovo P52s
- Dnevna najamnina:
- 1-7 dana 14,68235294 €
- 8-14 dana 10,35294118 €
- 15-21 dana 4,705882353 €
- Mjesečna najamnina:
- 1-3 mj. 70,8 €
- 4-6 mj. 59,78666667 €
- 7-12 mj. 50,34666667 €
- 13-24 mj. 40,90666667 €
- 36 mj. 31,46666667 €
- 48 mj. 22,02666667 €
*Svi iznosi su bez PDV-a












