| Procesor: | Intel i5 1031U |
|---|---|
| Memorija | 8 GB DDR4 |
| Hard disk | 256 GB SSD |
| Veličina ekrana | 15, 6" |
| Rezolucija | 1920×1080 |
| Ostalo | Bluetooth, Wifi |
| Operacijski sustav: | MS Windows 10 Pro |
| Oprema | punjač, torba |
Lenovo T15 G1
- Dnevna najamnina:
- 1-7 dana 15,14117647 €
- 8-14 dana 10,67647059 €
- 15-21 dana 4,852941176 €
- Mjesečna najamnina:
- 1-3 mj. 61,88 €
- 4-6 mj. 52,25 €
- 7-12 mj. 44 €
- 13-24 mj. 35,75 €
- 36 mj. 27,5 €
- 48 mj. 19,25 €
*Svi iznosi su bez PDV-a












