| Procesor: | Intel i5 8350U |
|---|---|
| Memorija | 8 GB |
| Hard disk | 240 GB SSD |
| Veličina ekrana | 14" |
| Rezolucija | 1920 x1080 |
| Ostalo | HDMI |
| Operacijski sustav: | MS Windows 10 Pro |
| Oprema | punjač, torba |
Lenovo T480
- Dnevna najamnina:
- 1-7 dana 7,598256491 €
- 8-14 dana 5,357744961 €
- 15-21 dana 2,435338619 €
- Mjesečna najamnina:
- 1-3 mj. 31,05056739 €
- 4-6 mj. 26,22047913 €
- 7-12 mj. 22,08040348 €
- 13-24 mj. 17,94032783 €
- 36 mj. 13,80025217 €
- 48 mj. 9,660176521 €
*Svi iznosi su bez PDV-a












