| Procesor: | intel i5 8365U |
|---|---|
| Memorija | 16 GB DDR4 |
| Hard disk | 256 GB SSD |
| Veličina ekrana | 14" |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Ostalo | Bluetooth, Wifi |
| Operacijski sustav: | Windows 10 Pro |
| Oprema | punjač, torba |
Lenovo T490s
- Dnevna najamnina:
- 1-7 dana 6,882352941 €
- 8-14 dana 4,852941176 €
- 15-21 dana 2,205882353 €
- Mjesečna najamnina:
- 1-3 mj. 35,15625 €
- 4-6 mj. 29,6875 €
- 7-12 mj. 25 €
- 13-24 mj. 20,3125 €
- 36 mj. 15,625 €
- 48 mj. 10,9375 €
*Svi iznosi su bez PDV-a












