| Procesor: | Intel Core i5 (7th Gen) 7200U / 2.5 GHz |
|---|---|
| Memorija | 8 GB DDR4 |
| Hard disk | 256 GB SSD |
| Optika | – |
| Veličina ekrana | 15, 6" |
| Rezolucija | 1920 x 1080 (FHD) |
| Ostalo | Bluetooth, HDMI, USB 3.0, Wifi |
| Operacijski sustav: | MS Windows 10 Pro |
| Oprema | punjač, torba |
Lenovo T570
- Dnevna najamnina:
- 1-7 dana 12,47 €
- 8-14 dana 8,79 €
- 15-21 dana 4 €
- Mjesečna najamnina:
- 1-3 mj. 45,87 €
- 4-6 mj. 38,73 €
- 7-12 mj. 32,62 €
- 13-24 mj. 26,5 €
- 36 mj. 20,39 €
- 48 mj. 14,27 €
*Svi iznosi su bez PDV-a












