| Procesor: | Intel Core i5 1035 |
|---|---|
| Memorija | 8 GB DDR4 |
| Hard disk | 256 GB SSD |
| Veličina ekrana | 14" |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Ostalo | Bluetooth, Wifi |
| Operacijski sustav: | MS Windows 10 Pro |
| Oprema | punjač, torba |
Lenovo ThinkBook 14-IIL
- Dnevna najamnina:
- 1-7 dana 12,012 €
- 8-14 dana 8,47 €
- 15-21 dana 3,85 €
- Mjesečna najamnina:
- 1-3 mj. 49,0875 €
- 4-6 mj. 41,45166667 €
- 7-12 mj. 34,90666667 €
- 13-24 mj. 28,36166667 €
- 36 mj. 21,81666667 €
- 48 mj. 15,27166667 €
*Svi iznosi su bez PDV-a












