| Procesor: | AMD 5 PRO 4650U |
|---|---|
| Memorija | 16 GB |
| Hard disk | 256 GB |
| Veličina ekrana | 14" |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Ostalo | Bluetooth, Wifi |
| Operacijski sustav: | MS Windows 11 Pro |
| Oprema | punjač, torba |
Lenovo T14s G1
- Dnevna najamnina:
- 1-7 dana 14,22 €
- 8-14 dana 10,03 €
- 15-21 dana 4,56 €
- Mjesečna najamnina:
- 1-3 mj. 58,13 €
- 4-6 mj. 49,08 €
- 7-12 mj. 41,33 €
- 13-24 mj. 33,58 €
- 36 mj. 25,83 €
- 48 mj. 18,08 €
*Svi iznosi su bez PDV-a












